O fi fost Returnal 99 la Altex, dar atunci era la reducere, iar pe OLX se găsește de la 150 în sus. Lumea nu calculează prețul SH pornind de la reducere. Și Returnal e doar unul dintre jocurile pe care le-aș juca de acolo. Timp mi-ar trebui ca să joc și altele. Stau cu Ghost of Tsushima DC în cutie, încă n-am terminat Miles Morales. Pentru cei care vor să joace cele mai populare și bune jocuri e o ofertă imbatabilă. Noi ceilalți avem deja o parte dintre jocuri și fiecare decide dacă merită.


Legat de multiplayer, am jucat câteva jocuri și n-aș renunța la PS+. Nu mai vorbesc despre reducerile pe care le-am avut doar la PS+ în timp.