Am vazut in Carturesti cateva editii super faine scoase de Armada (care apartine de Nemira) dar pacat ca erau toate in romana. Eu am renuntat sa mai citesc in lb romana nu din snobism ci pur si simplu am observat cu timpul ca traducerile sunt de toata jena.

Am si eu pe wishlist toata seria Dune, Witcher si Wheel of Time dar caut sa fie ori editie de colectie ori ceva facut fain. Pana acum nu am gasit nimic care sa-mi placa.

De cand am kindle citesc doar pe el si daca e sa iau ceva in format fizic vrea doar pt placerea mea vizuala.

Lectura placuta!