Am inceput si eu jocul astazi dupa un maraton de Resistance: Fall of Man si nu am decat cuvinte de lauda. Au pastrat aceeasi atmosfera ca in primul. Imbunatatit stilul de joc. Grafica, no comment. I hate chameleons.