Quote Originally Posted by taz@ View Post
cam asta e coltul meu de rai!mai mult de atat nici nu imi trebuie:X
Arata foarte bine coltisorul tau. Mie chiar imi place cum arata.
Sincer nu ma deranjeaza ca e asa aglomerat si la mine e la fel...o dezordine organizata