Câte NIC-uri ai? Ai incercat o captură Wireshark că sa vezi pe unde ți se duce traficul UDP, poate are throttling de la vreun FW. Plus, toate dispozitivele din rețea au același comportament?
Câte NIC-uri ai? Ai incercat o captură Wireshark că sa vezi pe unde ți se duce traficul UDP, poate are throttling de la vreun FW. Plus, toate dispozitivele din rețea au același comportament?