Nope. Ma astept sa urmeze si asta. Dar inca am problema cu ceva dialog lipsa de la tipa care da orez.
In ghidul pe care-l urmaream, ajunge la ea si au o discutie diferita, dupa care tipa dispare si reapare. La mine nu se triggeruieste dialogul ala si nu stiu daca e ceva ce nu am facut sau nu am facut la timp...

LE:
Quote Originally Posted by Antiohh View Post
Ai batut
? Pentru mine el a fost cel mai greu am stat vreo 3-4 ore parca.
Te referi la dragonu ala cu foc? Daca da, l-am batut aseara. Mi s-a parut relativ usor, mai putin ultima din cele 3 vieti unde am murit de vreo 30 de ori.
Dar overall, cat timp stateai cat mai sub el si-l loveai in ding dong, era mai ok. Iar pentru ultima viata, foloseai umbrela aia cu protectie de foc care facea minuni in mare parte din lupta, iar cand sareai, te apucai de el si ajungeai iar langa el, te bagai sub si incepea iar dansu cu lovitul, doar ca mai putine lovituri.
Acum imi pare rau ca nu am salvat video cu lupta...

Nici nu mi-am dat seama ca era el, pana nu am ajuns sa-mi fac un upgrade si nu mai era acolo.
Iar asta pentru ca tot dau skip la dialoguri si nu sunt deloc atent

Ce e nasol la mine cu luptele astea la care te chinui 3-5h, e ca la mine inseamna cateva zile.
Din pacate am doar ~1.5h de joaca pe zi, iar un boss pe care lumea in mod normal il bate in 3h, mie-mi ia cel putin 2 zile, pentru ca trebuie sa ma si reobisnuiesc cu el zilnic.
Poate daca puteam sa joc mai multe ore legate, imi era mai usor overall, poate chiar si cu Owl.