Single post: Ce ne-am cumparat azi - carti/comics

  1. #610 SP
    Member Antiohh's Avatar
    Aici puteti vedea ultimul reprint al seriei de artbookuri DS. Coperta e diferita si nu mai are protectie de hartie deasupra.

    Primul volum l-am luat doar pt colectie - e ok calitatea imaginii si ce contine (cu exceptia unor spatii goale albe), dar are putine pagini cu imagini, iar pretul nu e cu mult mai mic fata de celelalte. Nu merita sa o iei doar pt continut.
    Al 2lea volum e destul de basic per total, calitatea imaginilor uneori este buna, alteori meh, aceeasi problema cu spatiile goale. Merita daca esti fan DS si l-ai jucat.
    Al 3lea volum este preferatul meu artbook din intreaga colectie pe care o detin in prezent. Imaginile sunt foarte clare (cu rare exceptii), numeroase, sunt mult mai bine aranjate in pagina si pe capitole. Inca nu am jucat DS3 din lipsa de timp, asa ca nu pot spune daca lipsesc multe lucruri din el. Are peste 300 pagini, contine inclusiv itemele din joc (arme, armuri, consumabile etc.), pe langa locatii, inamici, bossi, inclusiv din DLC. 100% merita achizitionata, chiar daca este si cel mai scump volum.
    Attached Images Attached Images 20220928_191243-min.jpg