Quote Originally Posted by tmihai20 View Post
Întreba cineva pe un alt forum de ce nu apar bundle-uri cu Fifa. Există oameni care ar cumpăra astfel de bundle-uri și știu eu câteva persoane care joacă doar Fifa pe consolă. Am pe cineva în listă care joacă doar Fifa atunci când e online. Gusturile nu se discută. Acum că a apărut acel bundle există evident obiecții. Îmi aduc aminte de 2018 și de bundle-urile PS. Și pe atunci un bundle cu un joc nou apărut costa lejer 1800 de lei (dacă nu mă înșeală memoria), nu erau chiar la jumătate și aveau practic jocul, un controller și consola. Măcar la bundle-ul de acum primești două controllere
Perfect adevarat. Eu am luat Ps4 Pro cu 1850 de lei fara nici un bundle. Am luat in acelasi moment si GOW si un controller in plus care au costat alti bani. Pretul nu a scazut niciodata la o consola noua in magazin. Cel putin din ce vedeam eu. Cat despre PS5 Pro, bine ar fi sa il scoata in 2023 dar cred ca mai degraba va fi afara in 2024 pentru ca inca se cere mult prima varianta. Nu lasa Sony asa usor alta consola cand se vand imediat cele lansate in 2020. Economic, e corect ce fac, dar moral e o mizerie. Nu au treaba cu oamenii, ci doar cu banii.