Unde dai si unde crapa. Daca este neclar invit a se citi inca o data ce am scris. Inclusiv anterior.

Indiferent de parerile unora pe internet, banuiesc ca avem voie sa ne exprimam parerea, inca suntem liberi sa facem asta din cate stiu.
La fel cum avem voie sa respectam munca si operele unora care au mai facut cate ceva pentru cultura.
Chiar daca punem mana pe un IP si vrem sa facem bani cu el. Indiferent de politica.
Degeaba schimbi aproape totul si numesti The Witcher. Nu este The Witcher. Numeste-l altfel. Poti face alt show.

In ceea ce priveste.. cotele de rasa, feminism intersectionar, homosexualitate, gen fluid sau personaje principale transexuale.. noi astia mai neinitiati nu ne-am permite sa batem litere..

PS: in cazul in care al meu sarcasm este prea fin, domnule bastardpig, daca vei continua cu ce am eu sau altii voie sa spuna sau cu lipirea de etichete in mod gratuit ai mari sanse sa te lipesti de un report. Vad ca esti nou pe aici, nu stiu daca ai o luna, nu stiu cum vrei sa sarbatoresti prima aniversare. Iar acesta este ultimul lucru de la mine pe acest subiect.