Quote Originally Posted by GabiCutlac View Post
ER e cel mai easy dintre toate jocurile lor, ai atâtea chestii in el încât poți să-l faci ridicol de ușor.
Mulți abordează gresit jocul in sensul ca daca dau de ceva mega greu in loc sa meargă in alta parte sa mai găsească gear si sa faca level up se încăpățânează sa insiste si să tot moară. Iar apoi vin sa se plângă ca jocul e dificil. Cand ii întrebi una alta afli că ei nici măcar nu citesc 1 rand de descriere la iteme ca sa înțeleagă la ce folosesc.
Adevarat. Cred ca multi, de cum incepe jocul, si dau de Tree Sentinel is like what the fk yayo is this. Ori continua jocul ocolind-ul fiindca nu e mandatory boss (ca mine), ori ii dau quit si zic ca e o porcarie fiindca e greu inca din primele 5 minute. Cum zici si tu, e plin de chestii sa te ajute, dar asta pentru cine joaca mai mult de cateva ore si le descopera.

De la FS am jucat doar Sekiro si mi se pare mult mai greu decat ER, atat combat cat si structura jocului, ca nu prea poti avansa mai departe daca nu bati bossul care iti blocheaza inaintarea.

Sper sa castige ER si dupa cum spune un mare-mic lautar si filozof: "Multimea a hotarat pe ce loc sunt"