Single post: Ce ne-am cumparat azi - carti/comics

  1. #613 SP
    Member Antiohh's Avatar
    The Art of Horizon Zero Dawn e foarte slabuta din punctul meu de vedere. Multe imagini lasa de dorit din punct de vedere al calitatii (imaginile sunt blurate), dar nici continutul nu este extraordinar. Poate ca cea mai buna parte e prezentarea triburilor. In schimb, informatiile si imaginile referitoare la masinarii sunt aproape inexistente, ceea ce e foarte trist, avand in vedere ca jocul se invarte in jurul lor.

    The Art of God of War Ragnarok este extrem de buna (chiar mai buna decat prima carte). Imaginile sunt foarte sharp, clare, calitatea paginii si a printului sunt top. Paginile sunt pline de poze, nu sunt zone goale (cum se prezinta la seria Dark Souls), ambunda de personaje, peisaje, concepte. Este artbookul care are cele mai frumoase si mai bine reprezentate peisaje din intreaga mea colectie. Nu am jucat inca jocul ca sa spun daca lipsesc lucruri majore din el. Daca vreti sa faceti un cadou unui fan al seriei, nu cred ca aveti cum da gres cu aceasta carte .
    Attached Images Attached Images 327927930_578739760404832_4694309047852256274_n.jpg