OLX, 220 de lei. Aveam blocaj mental cu preț de joc nou la Altex. Și uite cum îl joc deja pe a treia generație de console...sunt curios dacă în ritmul asta o sa-l prindă și asta mic al meu, pe PS7 sau PS8![]()
OLX, 220 de lei. Aveam blocaj mental cu preț de joc nou la Altex. Și uite cum îl joc deja pe a treia generație de console...sunt curios dacă în ritmul asta o sa-l prindă și asta mic al meu, pe PS7 sau PS8![]()