nu'i destul ca eram foarte hyped pentru r2 acum as ucide pentru el , damn daca nar fi atatea titluri bune sezonu asta mi'as cumpara collectors edition![]()
nu'i destul ca eram foarte hyped pentru r2 acum as ucide pentru el , damn daca nar fi atatea titluri bune sezonu asta mi'as cumpara collectors edition![]()