Quote Originally Posted by Mishy View Post
Greoi? Pentru mine a fost unul din cele mai bune introduceri de mult timp incoace la un joc.
Ce anume?
Ca jocul nu incepe pentru aproximativ 4h - sau asa mi s-a parut mie - te plimbi cu barca si poti sa misti putin camera, dupa care te pune sa mergi pe jos spre un punct la vreo 400m care par 5km, dar nu poti sa alergi, sa sari sau sa o iei pe alta ruta si esti obligat sa mergi incet printr-un fel de labirint facut de producatori din oameni pe care nu-i poti da deoparte si din funii peste care nu poti sa treci, pentru ca sunt ca niste bariere de ciment inalte de vreo 2m, dupa aia stai si o asculti pe duduia aia care vorbeste juma' de ora timp in care teoretic poti sa pleci de langa ea si sa vezi camera, dar practic trebuie sa te intorci la ea cand termina ca sa activezi ceva, dupa care te trimite in alta parte si tot nu poti sa alergi si dupa alte 30 de minute, ajungi la un lift care urca o gramada, ca sus sa se intample ceva intr-un cinematic si apoi sa fie nevoie sa cobori, ca sa te duci spre o masina si sa zbori cu o masina pe care nu o controlezi - deci alt cinematic - ca apoi sa ajungi la un alt cinematic cu un lift si treci si de ala, omori 3 robotei cu un topor si ajungi la un WC unde dai de alt cinematic care te baga in alt cinematic

Eu l-am oprit aseara iar, cand a inceput baba aia sa traga cu RPG-ul si m-a bagat in alt cinematic. Efectiv e prea mult pentru mine.

M-am reintors in el azi diminaeta si am jucat vreo 30 de minute si a semi-inceput ceva, dar acting ingrozitor din partea lor, intonatie de carton, liniile parca sunt scrise pentru ceva B rated movie, absolut oribil.
Cand am vazut discutia cu doctorita aia - care a aparut out of the blue - si a intrebat-o cum o cheama si zice - we don't have time for this - da-mi chestia aia - si i-o dai si intrebi iar cum o cheama si-ti spune numele (?!?!?) si apoi faci tu ceva si te intreaba cum ai facut si-i spui - we don't have time for this

In schimb inca ma atrage asemanarea asta cu Bioshock si tot trag de mine sa ma intorc la el + ca vreau sa-l gasesc pe RonanN1
Quote Originally Posted by Xander RO View Post
Au reparat ceva din problemele de performanta pe XSX?
Stiu ca se tot plangeau astia de scaderi de FPS pe XSX/XSS, imi doresc mult sa-l joc, am urmarit ceva WT la theRadbrad si ma atrage, dar as astepta niste patch-uri inainte sa-l cumpar.
Ce sa cumperi? E in gamepass. Baga linistit.