Destul de misto noile abilitati....stau si ma gandesc cum naiba nu explodeaza consola la cat de vast e environmentul....grafic nu exceleaza dar totusi....e un achievement. Nu vi se pare ca e open world dar gol? Nu am jucat nici primul joc dar ma mir ca nu se plange nimeni de treaba asta. Poate ca sunt multe activitati dar nu le-am observat eu

Reply With Quote