Daca vii din alte jocuri open world, da o sa ti se para destul de gol. Asa am avut si eu impresia. Gasesti destule sa faci daca stai sa explorezi iar mobii sunt destul de ok amplasati incat sa nu trebuiasca sa te bati mereu (ar fi cosmar cu armele alea care se strica f repede).