Quote Originally Posted by parazitu86 View Post
Same, comandă Dead Island 2 HELL-A Edition nici in semn, ceea ce este mai îngrijorător este faptul ca pe pagină scrie livrare București data de 23. Pffff mai bine comandam de pe jocurinoi chiar dacă plateam 12 lei transportul dar măcar îl primeam in ziua lansării.
Eu de pe jocurinoi luam, dar am mai luat si de pe altex si a fost ok. Pe pagina scrie ca pe 21 livrare. Data trecuta, ca sa zic asa, inainte cu 1 zi de termenul livrarii stiu ca am primit notificare de la cargus ca au intrat in posesia coletului. Si eu tot Hell-A edition am, mai am si covid, macar de venea jocul sa nu irosesc medicalul doar pe boala)

---------- Post added 21-04-2023 at 08:58 ----------

Quote Originally Posted by rzv31 View Post
Eu de pe jocurinoi luam, dar am mai luat si de pe altex si a fost ok. Pe pagina scrie ca pe 21 livrare. Data trecuta, ca sa zic asa, inainte cu 1 zi de termenul livrarii stiu ca am primit notificare de la cargus ca au intrat in posesia coletului. Si eu tot Hell-A edition am, mai am si covid, macar de venea jocul sa nu irosesc medicalul doar pe boala)
Vad ca in magazine sunt ajunse deja; chestia cu livrarea pe 23 e o tampenie de a lor, mai scria in alte dati cumpara azi si livram maine si logic ca livrau poimaine, “marketing” ca la emag…. Dar ciudat…