Pana la urma a reusit cineva sa comande collector's edition din Romania? A fost disponibil pentru comanda? Eu am apucat sa precomand varianta normala de pe ozone.ro/bg prin ianuarie, nici nu mai stiu, ca ma inebunea al mic sa-l iau si n-am mai urmarit collector, dar tare as vrea sa-l iau. Acum apare peste tot out of stock!?