Si-a primit zecarii si acum …waiting for the next big thing ?. A trecut si asta ? Dupa vreo doua ore de butonat … e frumos, dar e un joc de anduranta (la fel ca primul) Jocul asta il termin cand ajung cu Link (din nou) maxed out si cu cele mai bune armuri
. In vreo …3-4 luni !?! Pe langa asta mai apare si Diablo luna viitoare . L-am conectat la TV din curiozitate iar cand am vazut grafica, m-a dus cu gandul imediat la …PS2 . I like it ! Nintendo’s magic !



. A trecut si asta ? Dupa vreo doua ore de butonat … e frumos, dar e un joc de anduranta (la fel ca primul) Jocul asta il termin cand ajung cu Link (din nou) maxed out si cu cele mai bune armuri
. In vreo …3-4 luni !?! Pe langa asta mai apare si Diablo luna viitoare . L-am conectat la TV din curiozitate iar cand am vazut grafica, m-a dus cu gandul imediat la …PS2 . I like it ! Nintendo’s magic !
Reply With Quote