Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
Incredibil cat de putin interes pe aici pentru, probabil, cel mai bun joc de anul acesta
Mi se pare foarte de nișă Nintendo în România. Mai ales aici pe forum, nu prea e multă lume care să și fie activ.