Single post: The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom
-
Member

Originally Posted by
razvanrazy
Incredibil cat de putin interes pe aici pentru, probabil, cel mai bun joc de anul acesta

Mi se pare foarte de nișă Nintendo în România. Mai ales aici pe forum, nu prea e multă lume care să și fie activ.