Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
Nintendo ca Nintendo - console s-au vandut si se vand foarte bine din cate stiu.

Problema mea e cu jocurile lor, care nu sunt pentru oricine, dar cand e vorba de un Mario sau Zelda, mai ales dupa BotW, ma astept sa explodeze thread-ul la o astfel de lansare.

Pana si eu, care nu am switch, mi-am cumparat jocul si am imprumutat consola
Hai ca iti vand un Switch Oled