Nah, nu-i vad rostul consolei. E al doilea joc pe care-l joc in 3 ani de cand am vandut consola, deci nu ar merita investitia.
Cat de joc...uitasem cat de frumos este, dpdv directie artistica, cat de fluid e totul si cat de deschis este absolut totul
Absolut superb pana acum![]()



Reply With Quote