Mai joaca cineva jocu asta?

Eu inca nu-l pot lasa din mana. Am 130+ ore in el si efectiv nu ma pot plictisi de el.
Am momente cand spun ca ma pun 10 minute si apoi ma pun la un film si...3h later, nu-l pot inchide ca sa ma bag la somn

La cate jocuri bune se anunta cu lansare spre sfarsit de an, printre care Starfield, eu tot cred ca joculetu asta va lua GOTY pe toate partile