Am jucat demo la Sturmovik doar pe arcade.. nu m-a incantat. Se compara realismul sau simularea cu versiunile vechi de PC?
nameless mai bine luai ceva pentru Xbox. Ai si Ace Combat 6 care e superb![]()
Am jucat demo la Sturmovik doar pe arcade.. nu m-a incantat. Se compara realismul sau simularea cu versiunile vechi de PC?
nameless mai bine luai ceva pentru Xbox. Ai si Ace Combat 6 care e superb![]()