Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
Totul bine si frumos pana la "Car RPG", nu stiu de ce insista cu sistemele astea stupide
Insista pentru ca nu stiu altceva; a devenit si The Crew franciza, ce sa ne mai facem. Eu il consider un "arcade game" care este atat de stufos si incearca sa te impresioneze atat de tare, avand o varietate atat de mare cat in final te face confuz si nu ramai cu nici o experienta. The Crew 2 n-am putut sa-l joc mai mult de 2 ore. Chat interminabil, pop-up-uri de tot soiul, ca sa nu mai spun ca masinile se controlau penibil. L-am sters si de atunci nici ca ma ating de el. Event-uri daily, weekly, whatever, season-uri 1,2,3 care costa, mai scot o masinuta de costa si aia 3 eur. Nu ma deranjeaza sa plateasc un dlc sau un item insa la un car game nu prea se merita. Pana la urma Ubisoft nu are experienta Codemasters in asa ceva Spun asta pentru ca ador jocurile cu masini, am incercat si am terminat zeci in ultimii ani (doar Forza nu am jucat pentru ca refuz sa iau o consola pentru 3-5 jocuri care m-ar interesa de la Microsoft). Sunt curios cum va fi noul Test Drive ; la acest titlu voi spune pass. Acest post este opinia personala