DraZziW, te rog, abtine-te pentru ca esti offtopic.

Ronan, astrogaming sunt fff bune, insa si pretul e mai mult decit dublu (cel putin in UK). eu le-am luat de aici unde poti sa vezi si pretul pentru astrogaming. cit priveste calitatea, sorry dar am avut atit de multa treaba incit nici nu le-am desigilat. astept weekendul. initial am vrut un amplif si o pereche de Sennheiser HD 595 insa investitia mi s-a parut mult prea mare pentru ceea ce avem noi nevoie. in fond, pe o ploaie de gloante in Killzone 2 (sau orice alt joc) nu cred ca faci diferenta de calitate (si sincer sa fiu nici nu cred ca esti atent la asta). eu le-am luat pentru ca aveam nevoie de o solutie la care sa conectez AMBELE console si pentru ca nu imi permit sa fac zgomot. o sa revin cu impresii dupa ce le incerc.

PS si turtle beach ar fi o solutie insa pe avforums am vazut destul de multi care recomanda tritton si citiva cu sharkoon (insa de fapt este acelasi produs, doar rebranded). cum sharkoon e la oferta, am ales modelul asta (mai ales ca e v3 si nu v2). le incerc si revin.