Am mutat in threadul potrivit. Am vazut ca s-a postat mai devreme despre Epic si jocuri de PC, si n-am mai verificat daca sunt pe threadul de console. Sorry.
Nu se supara lumea, stai linistit. Cea care se supara instant, a plecat de mult.![]()
Am mutat in threadul potrivit. Am vazut ca s-a postat mai devreme despre Epic si jocuri de PC, si n-am mai verificat daca sunt pe threadul de console. Sorry.
Nu se supara lumea, stai linistit. Cea care se supara instant, a plecat de mult.![]()