Deși aș fi fost mai împăcat ca DS să nu aibă sequel, m-a intrigat acest trailer și mi-a confirmat că niciodată nu știi ce idei nebune are Hideo.

Rămâne de văzut implementarea și povestea care pare cusută cu ața "do what you did in America but somewhere else ".

I'm all in.