Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
...dar eu l-am jucat si tot nu inteleg.

Cam asa ceva. Sunt curios daca e cineva care chiar a inteles chestii din jocul asta.

Oricum ciudata rau faptul ca mi-a placut atat de mult, desi nu am inteles nimic din el. Dar a fost exact mai mult drumul, decat destinatia, cel putin din perspectiva mea.

Si desi de regula nu suport jocurile lui Kojima, pentru ca au acele cinematics interminabile si prost realizate, in primul DS a fost un deliciu sa ma uit la ele, mai ales la cat de bine au fost realizate.