Eu cred ca a exagerat cineva cam mult pe-acolo, a umflat la preturi de le-au sarit capacele. Dar oricum, si la "doar" 4000 de euro, si tot mi s-ar parea mult prea mult. Insa nu-mi fac griji, o sa-si ia Gigi Becali cateva perechi pentru ski...![]()
Eu cred ca a exagerat cineva cam mult pe-acolo, a umflat la preturi de le-au sarit capacele. Dar oricum, si la "doar" 4000 de euro, si tot mi s-ar parea mult prea mult. Insa nu-mi fac griji, o sa-si ia Gigi Becali cateva perechi pentru ski...![]()