Intrebare idioata, pt ca stiu ca e "semnatura" lui Mario, dar la fel aluneca ca pe gheata si mai face 1-2 pasi dupa ce opresti tu miscarea?
In Mario Odyssey m-am obisnuit greu cu asta, dar fiind 3D mi-a fost mai usor, dar am tot incercat jocuri Mario in ultimii ani, vechi, foarte vechi (NES, SNES) sau noi si toate sunt la fel.

Reply With Quote