Il am de 2 luni si il folosesc zilnic pentru munca. Ca este greu, da, este, mai ales fata de Quest 3. Ca este scump, este al dracu de scump, dar... not for me. Lasand snobismul la o parte, este un gadget dat naibii.
Il am de 2 luni si il folosesc zilnic pentru munca. Ca este greu, da, este, mai ales fata de Quest 3. Ca este scump, este al dracu de scump, dar... not for me. Lasand snobismul la o parte, este un gadget dat naibii.