Salutare.Este normal cablu de curent sa intre mai greu in consola.Poate mi se pare mie dar trebuie sa inping un pic pana se aude acel click
Salutare.Este normal cablu de curent sa intre mai greu in consola.Poate mi se pare mie dar trebuie sa inping un pic pana se aude acel click