o recomandare <3 Cumparata acum ~ doua luni (doar azi am avut timp sa ma ocup de ea) vi-o recomand cu drag!e ft ft buna si pret "de nimic":
Inchidere usor magnetica, cardurile stau perfect si padding-ul diu cauciuc si materialul metalic (capac) ofera protectie sporita
https://www.emag.ro/husa-carduri-con.../pd/DNM5CBYBM/

e ft ft buna si pret "de nimic":
Reply With Quote