Mulțumesc @ATX-MG
A venit de dimineață dar diseară abia îl bag. Revin cu impresii. Stimă. Jocul a costat 345 lei cu transport inclus.
Sent from my Pixel 8 Pro using Tapatalk
Mulțumesc @ATX-MG
A venit de dimineață dar diseară abia îl bag. Revin cu impresii. Stimă. Jocul a costat 345 lei cu transport inclus.
Sent from my Pixel 8 Pro using Tapatalk