Quote Originally Posted by tudort View Post
Mulțumesc @ATX-MG
A venit de dimineață dar diseară abia îl bag. Revin cu impresii. Stimă. Jocul a costat 345 lei cu transport inclus.
salut, se mai poate comanda varianta cu steelbook? Mulțumesc de pe acum!