Single post: Ce ne-am cumparat azi - console
-
12-10-2024 12:52 #22237 SP
Member

Originally Posted by
tudort
Mulțumesc @ATX-MG
A venit de dimineață dar diseară abia îl bag. Revin cu impresii. Stimă. Jocul a costat 345 lei cu transport inclus.
salut, se mai poate comanda varianta cu steelbook? Mulțumesc de pe acum!