Salutare. Chatbox-ul inca este acolo.
Vezi sa nu ai vreo extensie care-l blocheaza.
La mine se vede si in Chrome si Safari, atat pe Mac cat si pe iPhone.
Salutare. Chatbox-ul inca este acolo.
Vezi sa nu ai vreo extensie care-l blocheaza.
La mine se vede si in Chrome si Safari, atat pe Mac cat si pe iPhone.