Asta mare/vanila mai e cum mai e cu disc, ca e mare si este frumos chiar si asa, dar la prapadenia asta daca ii pui si galusca aia, trebuie neaparat pozitionat against a wall pe partea respectiva, parca are chist sebaceu suprainfectat!![]()
Asta mare/vanila mai e cum mai e cu disc, ca e mare si este frumos chiar si asa, dar la prapadenia asta daca ii pui si galusca aia, trebuie neaparat pozitionat against a wall pe partea respectiva, parca are chist sebaceu suprainfectat!![]()