Jocul principal pt mine ramane in continuare Gran Turismo-ul(500ore) fiind urmat de Returnal de care chiar nu se aude nimic. Mi-ar fi placut pt acesta un boost in rezolutie. Urma cat de curand sa cumpar un nou controller si un SSD, asa ca am decis mai bine sa vand PS5-ul si sa iau Pro-ul care a picat la fix .