Da, clar Xander! Ma gandesc sa scriu o epistola in topicul " Ce fel de tara este Romania" dupa peste 4 ani de Germania si venit in tara noastra de doua ori pe an si stat cam 4 luni de fiecare data.

Acum "on topic" ma gadila grav cardul sa iau un PS5 PRO cu optiunea asta de 160eur/luna, te incanta, parca e altfel. La Saturn am vazut PRO-ul in vitrina si pot spune ca arata al naibii de bine. Are si dungi, e de curse asta
Sper sa-mi scuzati limbajul ordinar, mai fac haz.