Complet de-acord, asta vroiam sa spun si eu.
Doar ca pentru Apple se pare ca e bine sa faca profit, Sony nu are voie - ei trebuie sa vanda totul in pierdere.
Complet de-acord, asta vroiam sa spun si eu.
Doar ca pentru Apple se pare ca e bine sa faca profit, Sony nu are voie - ei trebuie sa vanda totul in pierdere.