Quote Originally Posted by LiviuTatarus View Post
Disk drive-ul l-am luat acum doua luni jumaatate, la indemnul lui Richard Leadbetter de la Digital Foundry. Din magazin! Erau destule, acum nu mai gasesti unul in toata UE! Dovada ca multi si-au luat pro-ul!
A fost și la eMag prin Flanco acum doua săptămâni cred. Eu am prins atunci, că eram disperat. Am colecția mare de jocuri steelbook și abia așteptam pro. Pentru mine merită fiecare bănuț. Nu beau, nu fumez, nu sunt genul care să pună accent pe impresie, dar dacă PlayStation mă face fericit și mă detensionează după o zi de muncă sau după o săptămână groaznică, atunci merită. Cred că s-a cumpărat bine și se va cumpăra consola în viitor și mai bine. Orice upgrade de performanță va fi utilizat de dezvoltatori și vom avea jocuri și mai bune pe viitor.

Sent from my Pixel 9 Pro XL using Tapatalk