Uite, apropos de developeri, eu nu am vazut pe niciunul care sa ne prezinte avantajele celor 2GB RAM extra. Sau eu stiu, eventual sa ne infirme ca i-ar ajuta cu ceva, in caz ca este de fapt memorie rezervata pentru Sony (AI maybe?).

Also, sunt foarte curios... in ziua de azi, un chip de 2.5Gbps costa o nimica toata. Oare de ce nu au facut si ei upgrade-ul de la 1 la 2.5? Au facut pentru WiFi 7, desi cred ca in statistici le apare ca 90% din gameri se joaca cu consola conectata pe cablu (better pings, less lag, no loss, no interference, etc.). Eeh, lasa ca o sa fie pe PS6, la 10Gbps deja...