haha, dar chiar acum mi-a venit si mie in cap intrebarea, de la ce vine ,,pro,, pe console? Gamerii profesionisti oricum se joaca pe PC![]()
Poate e de fapt de la ,,PRO-scandal,,. Si mi-a mai venit in cap o situatie, recent am vazut ca penultimul model de ,,pro,, a macbookurilor de la apple, ca entry lvl, avea 8GB DE MEMORIE UNIFICATA. Sau smekeria incepe abia de la ultra-pro-max sau asa ceva? sa stiu si eu ce idealuri sa imi fixez in viata
![]()

Poate e de fapt de la ,,PRO-scandal,,. Si mi-a mai venit in cap o situatie, recent am vazut ca penultimul model de ,,pro,, a macbookurilor de la apple, ca entry lvl, avea 8GB DE MEMORIE UNIFICATA. Sau smekeria incepe abia de la ultra-pro-max sau asa ceva? sa stiu si eu ce idealuri sa imi fixez in viata
Reply With Quote