Daca iti permiti sa dai acum 3100 de lei pe OLX, mai bine mai astepti si o cumperi noua si cu garantie pe numele tau. Pentru mine e prea mare valoarea sa ma risc.
Daca iti permiti sa dai acum 3100 de lei pe OLX, mai bine mai astepti si o cumperi noua si cu garantie pe numele tau. Pentru mine e prea mare valoarea sa ma risc.