Am lasat Stalker 2 pana rezolva cu bugurile si AI-ul si m-am apucat de Stellar Blade.

I'm having a blast! E o combinatie de Dark Souls cu Bayonetta foarte satisfacatoare dpdv al combat-ului.

Provocarea mea e sa o tin pe EVE cat mai decent imbracata [emoji23]

Sent from my SM-S928B using Tapatalk