Single post: Clubul PlayStation 5 Pro
-
Member
Recent am comandat ceva din resigilate de la eMag. Un playseat. A venit într-o cutie de carton și înăuntru are doar jumătate din accesorii. Ciudat că pe site nu menționa că e incomplet, doar o reducere de 200 lei și în rest era doar ambalajul deteriorat ... I-am dat retur și aștept să văd cum se soluționează. Voi ce părere aveți? Ați mai pățit așa ceva ? Îmi cer scuze că am postat aici, dar are relevanță în sensul continuității discuției , iar playseat -ul era pentru Ps5 sa joc GT7 cu un volan pe care îl aștept de asemenea. Mulțumesc
Sent from my Pixel 9 Pro XL using Tapatalk