Single post: Ce ne-am cumparat azi - console

  1. #22306 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Razer Kitsune - 1200 de lei de la Ozone

    La pretul original de 350 de euro mi s-a parut ridicol de scump, acum la reducere mi s-a parut doar scump. Dupa ce am jucat putin Strive cu el insa, nu regret deloc achizitia - nu am apasat vreodata butoane mai placute la atingere, si e mult mai usor de facut combo-uri cu hitbox decat cu controller.
    Attached Images Attached Images whatsapp-image-2024-12-12-10.34.32-am.jpeg