Razer Kitsune - 1200 de lei de la Ozone
La pretul original de 350 de euro mi s-a parut ridicol de scump, acum la reducere mi s-a parut doar scump. Dupa ce am jucat putin Strive cu el insa, nu regret deloc achizitia - nu am apasat vreodata butoane mai placute la atingere, si e mult mai usor de facut combo-uri cu hitbox decat cu controller.

Reply With Quote