L-am terminat si eu. Mi-a placut, fara bug-uri ceea ce e din ce in ce mai rar in zilele noastre. Inteleg ca asta e primul joc AAA lansat de echipa asta asa ca sunt chiar impresionat.
Astept continuarea.
Sent from my SM-S928B using Tapatalk
L-am terminat si eu. Mi-a placut, fara bug-uri ceea ce e din ce in ce mai rar in zilele noastre. Inteleg ca asta e primul joc AAA lansat de echipa asta asa ca sunt chiar impresionat.
Astept continuarea.
Sent from my SM-S928B using Tapatalk