Eu am jucat Nier Automata la vremea lui si cand am intrat in Stellar Blade m-a lovit muzica si voice acting si decoruri, efectiv aveam impresia ca joc o continuare de la Automata.

Dar da, povestea din SB nu straluceste. Are un plot twist acolo, incearca ei ceva, dar clar nu e punctul forte. In schimb e fun ca si combat, bossii sunt ok ca si dificultate si overall iti da o stare de bine.

Ce nu mi-a placut e


Sent from my SM-S928B using Tapatalk